Video Siteleri

Medcezir 51.Bölüm Fragman

Kurtlar Vadisi Pusu 238 Bölüm

www.izlesene.com türkçe video sitesi

www.izlesene.com sitesi türkçe bir site olup youutube ye kafa tutan türkiyenin bir numaralı video sitesi olma yolunda emin adımlarla ileliyor. Bu sebepten ötürü kendisini video konusunda tebrik eder saygılarımızı sunmayı bir boç ediniyoruz. Umarım youtubeyi bile geride bırakarak sadece türkiyenin değil dünyanın en büyük video sitesi olur. izlesene konusunda söyleşi yapmak için aşağıda verdiğimiz yere nickinizi yazıp direkt bağlanabilirsiniz.


Nickinizi Yazın:

Şifrenizi Girin:www.youtube.com türkçe destek ile sizlerle

www.youtube.com video indirme izleme sitesidir. Ayrıca içinde filmlerde mevcuttur. uzun bir süredir hizmet veren geniş bir sitedir. www.youtube.com sitresini birçok kişi beğenerek izliyor. Taklitleri çok çıktı ama hepsi onun yanında sönük kaldı. Yani kimse ona ulaşamadı. O hep yoluna emin adımlarla ilerledi ve ilerlemektede devam ediyor. Bu konuyla ilgili sohbet etmek istiyen olursa lütfen alttaki yere nickini yazıp girsin. şimdiden tşkler.

Sohbet etmek için :

Nickinizi Yazın:

Şifrenizi Girin:Genç teğmene komplo mu?

Genç teğmene komplo mu?

Ergenekon örgütünün ara yöneticisi olmaktan müebbet hapis istemiyle tutuklu yargılanan İkinci Ergenekon davası sanıklarından Kara Pilot Teğmen Mehmet Ali Çelebi’nin telefon rehberine, gözaltındayken Hizb-ut Tahrir üyesi Mahmut Oğuz Kazancı’nın telefon rehberinde bulunan isim ve numaraların eklendiği iddiaları yeni bir boyut kazandı. Teğmen Çelebi’nin avukatları Celal Ülgen, Hüseyin Ersöz ve Serkan Günel, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’ndan (TİB) gelen yazıyla kuşkularının doğrulandığı gerekçesiyle yarın Fatih Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak, konuyla ilgili suç duyurusunda bulunacaklar.

Bu gelişme karşısında Emniyet’in, “sehven” yapıldığını belirttiği bu eklemedeki “sehven” kelimesinin ne anlama geldiğini, eklemenin nasıl ve ne şekilde yapılabildiğini sanık avukatlarının iddialarını karşılayacak şekilde açıklaması gerekiyor. Aksi durumda bu soruşturmaların başlangıcından itibaren sanık avukatları tarafından ileri sürülen komplo ve tertip iddialarının yoğunluk ve güç kazanması kaçınılmaz…

İşte Teğmen Mehmet Ali Çelebi’nin avukatları tarafından Fatih Cumhuriyet Başsavcılığı’na verilecek olan o suç duyurusu metni:

Sizde hemen vadidekizambak.net ile sohbet dünyasındaki en eğlenceli sohbetler etmek için vadinin en güzel chat sunucusu olan vadideki zambak sohbet odalarına buyrun hemen tıklayın. Sohbetteki yernizi hemen alıp doyasıya muhabbet içinde chat yapmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. acele edin ne duruyorsunuz 🙂
images (21)