Muhabbet Vadisi

Genç kalmanın formülü

“Gençlik iksiri formülü nedir?” diye düşünürsek bunun cevabı; spor düzenli ve sağlıklı beslenmedir. Özellikle spor sırasında mutluluk hormonu salınımı artar. Bazı araştırmalarda ise çikolata yenirken salgılanan hormon ile spor yapılırken ortaya çıkan hormonun aynı olduğu görülmüştür.

Spor yaptıktan sonra iyi bir uyku çekmenin de yaşlanmayı geciktirdiği görülmektedir. Düzenli bir uyku için erken kalkmak gün içinde durmadan hareketli bir yaşam sürdürmek ve en önemlisi gece belli bir saatten sonra elektronik aletlerden uzak durmak gerekir.

Ayrıca içinizdeki çocuk bol bol gülüp hemen affetmeyi bilmeli. Yani sağlıklı kalabilmek için affetmeyi öğrenmeliyiz.

Genç kalmak için beslenmedeki püf noktalar

– Günlük 4- 5 porsiyon civarında meyve ve sebze tüketmeye çalışın. Taze tüketmenizi öneririz.

– Yemeklerinizdeki yağ miktarını düşürün bir avucu geçmeyecek şekilde badem ceviz ve fındık tüketebilirsiniz.

– Günde 2-3 litre su tüketmeye çalışın.

– Haftanın 3 günü balık yemeye gayret edin.

– Tahıl ürünlerinin doğala en yakın olanını tüketin rafine gıdalardan uzak durun.
Genç kalabilmenin sırrı bu organlara iyi bakmaktan geçiyor:

Kalp: Aşk ile seks gençliğin iksiridir. Sağlıklı beslenmenin dışında düzenli bir cinsel hayat kalp sağlınız için gereklidir. Aynı şekilde günde 1 kadeh içilen kırmızı şarap da damarlarınız için önemlidir. Aşk ve seks stresin olumsuz etkilerini sıfırlar. Çağımızın hastalığını tanımlarken stresi hep anlatıyoruz. Stres kanın pıhtılaşmasına dolayısıyla da kalp krizine yol açan adrenalin hormonunun yüksek seviyede salgılanmasını sağlar. Bu yüzden mutlu çiftler az stresli uzun ömürlü olurlar.

Kemikler: Spor yaparken kuvvetlendirici egzersizler iskeleti güçlendirir. Çünkü kemiklerimiz 40’lı yaşlardan itibaren her yıl yüzde 1 menopoz ile yüzde 6’lar civarında azalır. Erken önlem ileride kemiklerimizin sağlamlığı için önemlidir.

Dizler: Vücudumuzdaki en hareketli bölgemizdir. Neredeyse onlar kadar fazla çalışan bir organ yoktur. Yaşlandığınızda bile merdivenleri rahat çıkmak istiyorsanız şimdiden onlara özen göstermelisiniz. Hareketsiz kalmak dizlerimizi dinlendirmez aksine daha fazla yorar.

Omurga: Bel ağrısını çekmeyen insan nerdeyse yok gibidir. Zaten yapılan araştırmalarda insanların yüzde 80’nin hayatları boyunca en az bir kez bu ağrıyı çektiğidir. Bu ağrıların çoğunluğu zamanla geçse bile sorunlarla uğraşmamız uzun sürebiliyor. Böyle durumda olan kişiler için pilates birebirdir.

Böbrekler: Bitkisel ürünler vücudumuzda detoks etkisi yaratır. Özellikle böbrekler vücudumuzun arıtma tesisleridir. Üre ve atıkları kandan süzerekidrar ile birlikte vücut dışına atılmasını sağlarlar.

Karaciğer: Yağ protein ve şeker metabolizmasını düzenlemek kandaki şeker miktarını ayarlamak vücuda su üretmek ve daha pek çok görevini yerine getirebilmek için karaciğer 24 saat boyunca durmadan çalışır. Bu sistem aksamaya başladığı andan itibaren iltihaplanma ve siroz gibi rahatsızlıklar meydana gelir.

Genç kalmanın sırrı vücuda spor ve sağlıklı beslenme ile bakmaktır. Bunun dışında büyük bir kısmı psikolojiktir. Psikolojik olarak genç kalabilmek çocuk ruhunuzu kaybetmemekten geçiyor.

Komik Sözler

 

Canlı sohbet devralarak

Şu anda, Kajabi canlı sohbet hala güçlü oluyor. Bu kadar 400 sohbetleri her hafta alır, ve bu sayı artmaya devam ediyor. Kenny Kajabi ziyaretçiler ve müşteriler kendilerini sohbet canlı aracılığıyla temas arayışı anlamına gelir, her hafta gönderilen daha az davetiye olduğunu bildiriyor. Bu iyi bir canlı sohbet uygulaması müşterilerine sizi ne kadar yakın gösterir.
Sorabiliriz Kajabi canlı sohbet sırrı nedir. Yukarıda sözü edilen özelliklerinden, yönetim esnekliği Kajabi için gerçekten güçlü bir takım gibi görünüyor. Filipinler bulunan bir destek ekibi ile, Travis ve Kenny uzaktan ekibi yönetmek yeteneği üzerinde değer bir sürü koyun.

Kenny bir ajan bir hata yaptıktan sonra o bir bütün konuşma tasarruf edebildi hangi bir durumda anlattı:

“Ben yanlış cevaplar veriyordum bizim ajan, denetliyor, ben sohbet devralmaya başardı. Daha sonra, ben müşteri I sahibi oldu bileyim ve tamamen sohbet gidiyordu yönünü değiştirdi. 20 dakika gibi götürdü, ama sonuç harika oldu ve müşteri şaşırdım. ”

Bir operatöre doğru cevabı düşündüren ya da kazanmış müşteriler ve kayıp bir kurşun arasında bir fark yaratabilir bir sohbet devralarak gibi basit bir şey.

Yönetiminin esnekliğini gösteren bir başka ilginç durum Travis tarafından gündeme getirildi. O sert sorular ile operatörler sınamak için sevdim anlattı.

“Ben onlara hizmet hakkında zor sorular sorarak, operatörleri troll sitemizde gitmek için kullanılır. Daha sonra, onlar konum belirleme seçeneği sayesinde kim olduğunu anladım. ”

Müşterileri ile daha yakın ilişkiler oluştururken, çok önemli bir başka özelliği tarafından engellendiğini sona erdi “gizli müşteri” fikri kullanarak bir akıllı yol olarak başlamış bir şey. Konum belirleme özelliği operatörleri ziyaretçi sohbet hangi konumu görmek için izin verir.
images (7)

Sesli , Sesli Chat , Sesli Sohbet

Seslibaslat, En iyi sesli chat ve sesli sohbet siteleri arasında bedava sesli sohbet ve sesli chat imkanı sunmakdadır. Sesli-Makale Ekleme Tarihi 2 Gün Önce 2,036 İzlenme / 0 Beğeniler. 5 Eylül 2014… Paralel Yapı’nın 17-25 Aralık’taki başarısız darbe girişiminden Üyelerimizi yeni çıkan kitaplardan haberdar edebilmek amacıyla hazırlanan sesli katoloğumuz, “Yeni Çıkan Kitaplar” başlığı altında yayınlanmaya başlanmıştır.
Sizde hemen vadidekizambak.net ile sohbet dünyasındaki en eğlenceli sohbetler etmek için vadinin en güzel chat sunucusu olan vadideki zambak sohbet odalarına buyrun hemen tıklayın. Sohbetteki yernizi hemen alıp doyasıya muhabbet içinde chat yapmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. acele edin ne duruyorsunuz 🙂
images (21)

AOL Instant Messenger kullanarak HBÖ Toplantısı Sohbetler (AIM)

Biz doğru AIM alınamıyor, bu bağlantıyı Trillian kullanmayı deneyin, AIM ile sorun yaşıyorsanız edilmiştir:
AOL Instant Messenger sohbet çok kolaydır. Bu talimatları izleyin ve hiçbir zaman bizimle sohbet olacak!

Zaten AIM mı?
Tıklayın Bu ekranın altındaki “dostum eklemek”, ilk AIM penceresinin altındaki (tıklayın “kurmak” Buddy listene isim LLLModerator eklemek ve arkadaşları eklemek için ekran alacak, bir sohbetine katılmak için, ve LLLModerator yazın.) normal görünüme geri dönmek için “listesi dostum dönmek” tıklayın.

Ne zaman sohbet yaklaşımlar için planlanan zaman, sen LLLModerator imza göreceksiniz. Bir sohbet penceresi açmak için bu isim üzerinde çift tıklayın. Eğer sohbet katılmak istiyorum moderatör söyle. O bilgisayarınızın ekranında görünecek bir sohbet davetini, verecektir. Sohbet katılmak için “evet” Click! Sen. Olmak sohbet protokol talimatlar için aşağıya bakınız edeceğiz.

Yeni Chatter?
Yeni bir sohbet iseniz 1), AIM almak için bu bağlantıyı ve bir “dostum isim” https://my.screenname.aol.com/_cqr/login/login.psp?sitedomain=www.aim.com izleyin

2) Sonra sohbet programı Trillian indirmek ve AIM nick ile giriş yapın. https://www.trillian.im/

3) Size adının önünde LLL_ ile bir kullanıcı adı oluşturmak kalmamasıdır istiyoruz. Sadece LLL_nick kullanmasına izin verilmektedir online sohbet ev sahipliği için doğrulanmış kendi akreditasyon vardı Yöneticilerini sohbet.

AOL ile Geliyor?
Sohbetler AIM veya Trillian yoluyla olabilir sadece mümkün olmuştur, böylece AOL adını kullanarak, sohbet etmek Trillain indirmek gerekir.

Nasıl Sohbet
Biz La Leche League sohbetler değiştirilmiş bir protokolü kullanın. Bu oda genel pusula-sohbet için açık olmadığı anlamına gelir. Eğer liderler için bir sorunuz varsa, bir “?” Yazınız Sohbet (soru etrafında tırnaklar olmadan işareti) ve sohbet Moderatör tarafından sırayla çağırdı edilecektir.

Biz gerçek hayat toplantılarda olduğu gibi kendi görüşlerini ve deneyimlerini paylaşmak için katılımcıları davet ediyoruz. (Kendi ekran adları önünde LLL var) sadece akredite LLL Liderler La Leche League için konuşmaya yetkili olduğunu unutmayın. Bu, diğer annelerin o giriş sık sık Liderler yanıtlarına ek olarak soru çok bilgi ve desteği ile anne veren, gerçek bir hayat La Leche League sohbete benzer. Biz her ziyaretçi sonraki sorulara üzerinde hareketli Moderatör ve HBÖ Liderleri yol takip istiyoruz. Bu, tüm soruları duydum ve ayrılan zaman içinde cevap böylece rahat bir tempoda hareket sohbet tutmak için bize sağlar.

Biz sohbetlerinin iki biraz farklı “tatlar var” – farklılıklar sohbet size açıklanacaktır. Sen Moderatör ve Round Robin Q & A sohbetler diğer LLL Liderler daha kolay sohbetçileri yardımcı soruların veya yabancı sohbet yanıtları ayırmak için mavi yazı tipini kullanabilirsiniz göreceksiniz. Farklı renkli yazı tipi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Gayri Tartışma sohbetler için, herhangi bir renk gayet iyi.

YapChat odasına hoş geldiniz!

Sen misafir veya üye oturum olarak sohbet odası girebilirsiniz. Size giriş chat hizmeti gelecekteki kullanım için kullanıcı adınızı korumak için bir sohbet profil oluşturmak için davet ediyoruz. Giriş formunu tamamladıktan sonra iWebcam ™ bizim sohbet odasına girmek için profil giriş düğmesini tıklayın.

Eğer YapChat sohbet odası aracılığıyla ziyaret edebilirsiniz iWebcam ™ Sohbet Ağı’nda diğer sohbet odaları bulunmaktadır. Sohbet odası seçenekleri görüntülemek için sohbet sağ üst odaların listesini tıklayınız. Sohbet odası değişikliği isteyen bir listede sohbet odası tıklayınız.

Sizde hemen vadidekizambak.net ile sohbet dünyasındaki en eğlenceli sohbetler etmek için vadinin en güzel chat sunucusu olan vadideki zambak sohbet odalarına buyrun hemen tıklayın. Sohbetteki yernizi hemen alıp doyasıya muhabbet içinde chat yapmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. acele edin ne duruyorsunuz 🙂
images (21)

Kalıcı Odalar ve 1-to-1 Sohbet

Gerçek zamanlı olarak ekibi ile paylaş fikirleri, kod ve dosyalar. Odalar Bireysel projelere, takımlar, veya tüm departmanlar için idealdir. Ayrıca iş arkadaşınız her zaman olan bir 1-to-1 sohbet içine atlama.

Sizde hemen vadidekizambak.net ile sohbet dünyasındaki en eğlenceli sohbetler etmek için vadinin en güzel chat sunucusu olan vadideki zambak sohbet odalarına buyrun hemen tıklayın. Sohbetteki yernizi hemen alıp doyasıya muhabbet içinde chat yapmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. acele edin ne duruyorsunuz 🙂
images (21)

Your life, your way Chat And Sohbet

Your life, your way Chat And Sohbet, Woman’s Own publishes a monthly specials series comprising five different brand extensions that embrace the main areas of interest for Woman’s Own readers. Published four times a year, Woman’s Own Diet Special contains weight loss and fitness features, with celebrity interviews, real life stories, diets, advice, affordable fashion and beauty.

Woman’s Own Look Younger Special, published three times a year, contains health and beauty features with celebrity interviews, makeovers and expert advice. Featuring summer heath and beauty advice, travel, fiction, diet, real life stories and celebrity interviews. Woman’s Own Summer Special is published twice yearly. Woman’s Own Easy Recipes, published twice yearly, is packed with seasonal recipes, advice and celebrity chefs’ tips. Woman’s Own Christmas Magic, published annually, contains gift guides, Christmas cookery, fiction, celebrity interviews, real life stories, diet, affordable fashion and beauty.

Sizde hemen vadidekizambak.net ile sohbet dünyasındaki en eğlenceli sohbetler etmek için vadinin en güzel chat sunucusu olan vadideki zambak sohbet odalarına buyrun hemen tıklayın. Sohbetteki yernizi hemen alıp doyasıya muhabbet içinde chat yapmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. acele edin ne duruyorsunuz 🙂
images (21)

Konutuna Girmeden önce Vatandaşlarla Sohbet Etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partililer ile gerçekleştirdiği Bayramlaşma merasiminin sonrasında Haliç Kurultay Merkezi’nden ayrıldı. Erdoğan, salon çıkışında ve ikametinin önünde tezahürat yapan yurttaşlarla kısa zaman konuştu . Başbakan…

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partililer ile gerçekleştirdiği Bayramlaşma merasiminin sonrasında Haliç Kurultay Merkezi’nden ayrıldı. Erdoğan, salon çıkışında ve ikametinin önünde tezahürat yapan yurttaşlarla kısa zaman konuştu .
Başbakan Erdoğan, akşam saatlerinde Haliç Kurultay Merkezi’nde partililer ile bayramlaştı. Törenin sonrasında anında ayrılmayan Erdoğan, saat 23.00 sıralarında buradan ayrıldı. Çıkışta bekleyen insanlar sohbet etmek talep ettikleri Erdoğan’ın mevki aracının çevresinde sardı. Mevki aracının camını açarak kısa tek süre sohbet eden Erdoğan daha ardından Üsküdar Kısıklı’daki konutuna geçti. Burada da kendisini bekleyenlerin yüklü ilgisiyle karşılaşan Erdoğan, yurttaşlarla sohbet ettikten ardından konutuna geçti.

images (21)

voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet odaları

Bir sohbet sunucum olsun isterdim ismi voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet gibi olsun diye. voicesohbet, voicechat, voicemuhabbetim çok havalı bir chat yeri olsun diye. voicesohbet, voicechat, voicemuhabbetimin etrafını surlarla çevirip herkesi muhabbet etmeye eğlendirmeye yönelik bir chat sunucusu açmak için toplanmış bulunuyoruz. voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet sizleri zirveye en tepedeki chat odalarından birine doğru sürüklüyecektir..

voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet muhabbet odasıdır. voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet Chat odasıdır, voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet sohbet odasıdır, voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet irc odasıdır, voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet unreal odasıdır, voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet eğlence odasıdır, voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet kardeş odasıdır, voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet aşk odasıdır, voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet sıla odasıdır, voicesohbet, voicechat, voicemuhabbet habaer odasıdır, voice sohbet bir masal odasıdır, voice sohbet kelebek odasıdır.

Peki ya siz ne bekliyorsunuz voice sohbette eğlenceye, muhabbete, chate, sohbete doymaya ne dersiniz. öleyse hiç durmayın hemen voicesohbet, voicechat, voicemuhabbetteki yerinizi almak için aşağıdaki resmin üzerine tıklayın ve sizde voicesohbet, voicechat, voicemuhabbetin o eşsiz rengarenk cıvıl cıvıl doyumsuz muhabbete başlayın…

images (21)