SAĞLIK
Son birkaç gündür hasta iseniz İkizler burcu 2015, Satürn’ün altıncı evde konumlandırmasıyla sağlığa kavuşulacağını yorumlamaktadır. 2015 yılında eski bir hastalıktan kurtulacaksınız, ancak altıncı evde Satürn’ün konumu nedeniyle tıbbi tedavi ile bazı geleneksel ilaçları birlikte almalısın. İkizler Burcu 2015 dua etmeyi önerir ve olan şeylerde hayır olduğunu söylemektedir. Bunu yaparken sadece mevcut hastalık sona ermeyecek, aynı zamanda yeni herhangi bir hastalığa karşı da koruyacak.

AŞK
kizler burç 2015’e göre bu yıl aşk hayatında karışık sonuçlar bulunmaktadır. 2015’in ilk yarısında, Jüpiter ikinci evinizde kalacak. Sonuç olarak, son derece yakınınız ile bağlı olsun. İkizler burcu 2015 temin eder ki eğer kan bağı yoksa ailede bu ilişkiyi onaylayacaktır. Yılın ikinci yarısında aşk konularının yanı sıra evlilik de söz konusu olacaktır. Bu yıl aynı zamanda nişan ve evlilik için de uygundur.

PARA
2015 yılında geliriniz artacaktır. Özellikle, yılın ilk yarısı mali konular için çok olumlu. Beklenmedik bir para alabilirsiniz, ancak dini amaçlı harcamalar olasılıklı olduğu gibi aile üyeleri için para harcaması da olabilir. Ayrıca, gelecek yıl bir arazi satın alma gibi büyük miktarda yatırım şansı olduğunu söylemektedir.