Büyü

İslamiyette Büyü ve Büyücülük

Dinimiz,büyünün varlığını inkar etmemiştir,Kur’an-ı Kerim’de geçmişte sihir yapanlardan söz edilir.Hadislerde de sihir, büyük günahlardan sayılır. Büyü yapmanın, bununla meşgul olmanın hükmü hususunda farklı görüşler ileri sürülmüştür. Nevevî der ki: Büyü yapmak haramdır, büyük günahlardan olduğunda alimler arasında ittifak vardır. Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) sihir yapmayı yedi büyük günahtan biri saymıştır. Ancak, sihrin öğrenilmesi de öğretilmesi de haramdır. Bazı âlimler iki sebebe binaen sihir öğrenmeye cevaz vermişlerdir: *İçerisinde küfür olan sihirle, küfür olmayan sihrin farkını görmek ve göstermek için. *Kendisine sihir yapılmış olan bir kimseden sihri kaldırmak için. Birincisi, sadece itikad açısından sakıncalı olabilir. Sihre inanmadıkça, sadece onun hakkında bilgi edinme yasaklanamaz. Bu durum, tıpkı putperestlerin putlarına nasıl ibadet ettiklerini öğrenmek gibidir. Zîra, sihirbazın yaptığı şeyin keyfiyetini bilmek, bir fiilin veya bir kavlin hikaye edilip anlatılmasından ibarettir, ama ona girişip onu yapmak başka bir şeydir. Büyü hakkında ayet Ünlü tefsir alimi Elmalılı Hamdi Yazır’ın belirttiği üzere, ilimler iyiye kullanılırsa zehirden ilâç yapılır, kötüye kullanıldığı takdirde de ilâçtan zehir elde edilir. Ancak insanlar herhangi bir yoldan elde etmiş oldukları bilgileri, her ne kadar sihir ve büyü gibi zararlı yollarda kullansalar da Kur’ân’ın ifadesiyle, ‘O sihri yapanlar, Allah’ın izni olmadan hiç kimseye zarar verebilecek durumda değillerdi. Onlar böylece kendilerine fayda veren şeyleri değil de, zarar verecek şeyleri öğrendiler.’ (Bakara Sûresi)

images (21)

Büyü Nasıl Etkiler

Emin olun ki, büyü cinlerle yapılan metafizik bir oyundur, karanlık oyun. Ve yine emin olun ki, şeytan cinlerdendir meleklerden değil. Bunu ben değil kutsal kitap söylüyor. İnsan iradesiyle yaşayan ve karar veren bir varlıktır. Şeytan ise , kıyamete kadar mühlet verilmiş olan cinlerdir “şeytan insanlardan da olur cinlerden de”. Bakın dikkat edin. İnsan iradesi ve kıyamete kadar yeryüzünde mühlet verilmiş bir varlık. Peki büyü neydi? İnsan iradesine musallat edilen şeytani varlıklar. Her aklı olan insan bu gerçeklerden anlayacaktır ki, büyü denilen şey vardır ve insan hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Ve kıyamete kadar mühlet verilen şeytanla beraber büyüde varlığını devam ettirecektir.

images (21)

Büyü zamanı

Büyüler kısa dönemli, uzun süreli ve ömürlük olarak üç zamanlıktır.

 

Kısa dönemli olanlar, bir zaman sonra kendiliğinden iptal olur.

Uzun zamanlı olanlar, çok uzun bir süre insan hayatını olumsuz yönde etkiler zorlaştırır.

Ömürlüklere gelince onlar; karşı kuvvetle yok edilmedikleri sürece yani ilahi güçle bedenden çıkarılmadıkları sürece bir insanın ömür boyunca hayatının mahvolmasına sebeb olur

images (21)

Büyü ve Büyücülük Nedir?

Büyü, insan iradesine tesir etmek, insan iradesini değiştirmek, yönlendirmek, insan zihninde negatif vesvese uyandırmak, fikirlere tesir etmek, insan fizyolojisine tesir etmek, iş bozmak gibi meselelerde kullanılan temelinde cin denilen enerji varlıkların, varlığı ile yapılan geçici veya kalıcı etkidir.

Büyünün Yapılış Amacı

Büyü, çok çeşitli amaçlar için yapılan uygulama olduğundan esasında çok kısa bir konu değildir; ama ben burada büyüyü güncel yöneleriyle sizlere anlatmaya çalışacağım.

 

Büyü yapıldığı niyetlerle alakalı olarak büyü yapılan kişiyi etkileyecek olursa kişinin iradesinde, kararlarında ve hatta hayatında değişiklik başlar. Genellikle kötü niyetli büyülerde büyü yapılan kişinin psikolojisi, çevresi, işi yani hayatı kötü yönde etkilenir. Ve herşey tam bir muamma halini alır. Eğer ki kişi üzerine yapılmış büyünün varlığını anlayamaz ve o büyü ile yaşarsa hayatında birşeyler kötü ve eksik olur. Büyü yapılan kişi genelde değişken kişilikli iyiyi kötü, kötüyü iyi gören bir çok konuda sağlıklı karar veremeyen bir insan haline gelir. Ve genelde büyülenen insanlar büyünün etkisindendir ki, hem yardım almayı istemezler, hemde kendilerine yardım etmek isteyenlere sert çıkışlar yaparlar. Genelde bana birşey olmaz beni büyü tutmaz diye kibirlenen insanlarda büyüye fazlaca rastlanılır.

 

Çünkü büyüyle musallat olan şeytani varlıklar kendi mekanizmalarını tehdit edecek yani onları bozacak pozitif enerjiyle karşılaşmamak için büyülediği kişinin zihninde bu ve buna benzer fikirleri uyandırırlar. Bu fikirlerle hareket eden kişi kendilerini etkileyen varlıkların tam tesirine girdiğinde onların uzun süre yaşamalarına izin vermiş olurlar.

images (21)

Herşeyi bilen site

Peter Answer ile arkadaşlarınızı kekleyin 🙂

Kiminiz duymuşsunuzdur kiminiz duymamışsınız Peter Answer diye bir internet falcısı var, ne sorarsanız hemen cevaplıyor velet. Ancak sadece müritlerinin sorularını cevaplıyor, yani ona tamamen bağlananların, inananların, kısaca ona tapanların diyelim… Ve resmen hayatınıza yön veriyor, sanki sizi görüyor, sanki sizin beyninizi okuyor bu Peter veledi. Ve bunu bir web sitesi sayesinde yapıyor…

Diye birileri sizi işletmeye kalkarsa sakın inanmayın Çünkü çok akıllıca hazırlanmış bir site ve şaka. Bu şaka nasıl mı yapılıyor işte anlatıyorum :

http://www.peteranswers.com/

Öncelikle bu siteye giriyoruz, bize burada diyor ki Petition kısmına Peter, please answer the following question: yazın, question kısmına ise sorunuzu yazın, sonunada ? koyun, sonra entera basın çıkan uyarıyı I accept deyin. Falan fiş mekan… Bunu yapıyorsunuz; ancak sorunuza yanıt alamıyorsunuz, tam bu sırada siteyi size söyleyen diyor ki sen mürit değilsin sana cevap vermez ben sorayım. Sizde inanıp veriyorsunuz klavyeyi ona. Ne soralım diyorsunuz ve soruyu bulduğunuz an kişi Petition kısmına önce : koyuyor ve malum sorunuzun cevabını yazıyor hızlı hızlı o bu sırada kafasından şeyler yazarken ekranda Peter, please answer the following question: yazısı çıkıyor, siz bunu yazdığını sanıyorsunuz. Sonra soruyu yazıp entere basıyorsunuz bir bakmışınız resmen sorunuzun cevabı İşte kişi sizi bu şekilde çok güzel kekliyor sizde inanıyorsunuz

Bundan sonra inanmayın; ama başkalarını kandırın, kekleyin

Büyüler ….

AŞK BÜYÜSÜ

Sevdiğin Biriyle Sevgili Olmak İçin;sevdiğin veya aşık olduğun birisini kendine aşık edip sevgili olmak için vefk tılsımı yaptırabilirsiniz. Bir Erkeği Etkileme Büyüsü ; sevdiğiniz erkeği etkilemek onu kendinize sırılsıklam aşık etmek için yapılan aşk tılsımından oluşan uygulamadır. Sevgilinin Gönlünü Alma Büyüsü;aşk büyüsüdür.Sevdiğinizin gönlünü alarak onun sevgisini kazanmak için aşk vefki yazdırabilirsiniz. Aşkına Karşılık Bulma Büyüsü;sevdiğinin aşkına karşılık vermesi için yapılan büyü çeşitidir.Bilinen en etkili ve güçlü büyülerdendir. Eşinizin veya sevgilinizin sevgilisini kazanmak için yapılan bir aşk büyüsüdür.vefk ilmiyle hazırlanır.Bilinen en etkili güçlü yöntemlerdendir.Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
Başa Dön

AŞIK ETME BÜYÜSÜ

Karşındaki Kişiyi Etkileme Büyüsü; sevdiğiniz erkeği yada bayanı etkilemek ve gözüne hoş görünmek için yapılan büyü çeşitidir.Bilinen en etkili ve güçlü yöntemlerdendir. Sevdiğim İnsanın Beni Sevmesi İçin Büyü ; sevdiğim birisinin bana aşık olmasını istiyorum diyenler için hazırlanan aşk vefki kullanılan bir uygulamadır.Etkili ve bir o kadar güçlüdür. Eski Sevgilimle Birleşme Büyüsü ; ayrı olduğunuz sevgilinize barışmak ve ona kavuşmak için vefk tılsımı yaptırabilirsiniz. Karşılıksız Aşk İçin Büyü ; sevdiğiniz size karşılık vermiyorsa karşılık vermesi ve sizi sevmesi için vefk tılsımı yazdırabilirsiniz. Geri Döndürme Büyüsü, Bana Aşık Olması İçin Büyü, Eski Sevgiliyi Kendine Aşık Etme Büyüsü, Kocam Bana Aşık Olsun Büyüsü veya Çabuk tutan Aşk Büyüsü hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Başa Dön

AYIRMA BÜYÜSÜ

İki İnsanı birbirinden ayırmak, sevgiliyi veya eşleri birbirinen ayırmak için kullanılan özel bir yöntemdir. Nişanlısından ayırma, sevgiliden ayırma büyüsü ismiyle de anılır. Oldukça etkili ve güçlüdür. Ayırma Büyüsündeki amaç; sevgilileri ayırmak, sevenleri ayırmak ve evlileri ayırmaktır. Vefk tılsımıyla yapılan oldukça güçlü bir uygulamadır. Ömür boyu etkisi devam eder.
Başa Dön

AYRILIK BÜYÜSÜ

Sevgilinden Ayrılmamak İçin Büyü; sevgilinizle ilişkinize karşı gelen ve engel olanlar varsa kıskananlar özellikle ilişkiyi koruma adına yapılan muska benzeri uygulamalardır. İki Sevgiliyi Ayıran Büyüler, ayırma büyüleri genel olarak çiftleri ayırmak amacıyla yapılır. Vefk tılsımı, tılsımlar arasında en güçlü etkiye sahip olanlarıdır. Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır; ayrılık büyüsü vefk tılsımıyla yapılır.Ayrılık Büyüsündeki amaç ayrılan sevgiliyi ya da eşi geri döndürmektir. Ayrılık Büyüsü; ayrılık yaşadığın kişiyi geri döndürmek için yapılır.Ayrılık tılsımı oldukça etkili bir tılsım çeşitidir.Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.
Başa Dön

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Eşlerle Arayı Düzeltme; eşinizle barışmak ve kendinize çekmek istiyorsanız bağlama vefki yaptırabilirsiniz. Terkeden Kocayı Geri Getirme;eşiniz tarafından terkedilmiş iseniz ve onu geri getirmek istiyorsanız kendine bağlama vefki yazdırabilirsiniz. Eşinden Ayrı Olanlar İçin Büyü ;eşinizden ayrı iseniz veya ayrılacaksanız yeniden barışmak ve bir araya gelmek için vefk tılsımı yapılır. Kocamın Sürekli Beni Düşünmesi İçin Büyü; eşinizi kendinize bağlamak için vefk tılsımı yazılır.Bu vefkin adı bağlama vefkidir. Kendine Daha Çok Bağlamak İçin Büyü ;sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak ve size daha çok bağlılık duyması için yapılan vefk tılsımıdır. Uzaktaki Sevgilinin Yanına Gelmesi İçin, Sevgilimin Gözü Benden Başkasını Görmesin, Boşanmaktan Vazgeçmesi İçin, Eşim Kocam Beni Umursamıyor diyorsanız. Detaylı bilgi ve size özel çözümler için lütfen iletişime geçiniz.
Başa Dön

CANBAR BÜYÜSÜ

İstenilen aşka kavuşmak amacı ile yapılan bir çalışmadır. İstenilen kişinin size aşık olması hedeflenir. Canbar aşk büyüsü yapımı etkili ve güçlü tılsımlarla yapılır. Tesirli uygulamalar arasında yer almaktadır. Canbar aşk büyüsü; vefk tılsımı ismi verilen çalışmalar dahilinde hazırlanmaktadır. Vefk tılsımı en çok tercih edilen uygulamalar arasındadır. Tutma olasılığı yüksek olan işlemlerdir. Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır, Aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir.Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür. Aşk büyüsü yaparken ve sonrasında aşk büyüsü tutarmı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır. Etkili aşk büyüsü tutar,tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telepatik mesajlar haline dönüşerek olumlu sinyaller ulaştırmasına sebep olur.Hatta denilirki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa ulaşır. Örneğin aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir. Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.
Başa Dön

 

Sizde hemen vadidekizambak.net ile sohbet dünyasındaki en eğlenceli sohbetler etmek için vadinin en güzel chat sunucusu olan vadideki zambak sohbet odalarına buyrun hemen tıklayın. Sohbetteki yernizi hemen alıp doyasıya muhabbet içinde chat yapmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. acele edin ne duruyorsunuz 🙂
images (21)

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü yapmak vede yaptırmak son derece günahdır lakin yapanların bu işlemi yaptırmalarındaki sebeb kesinlikle ve kesinlikle şer yönden başka niyyetleri yoktur.Sabun büyüsü yapılmış kimse ürkek olur.Hayattan umudu azdır.Yaşama isteksiz bakar.

Bu kişiler kimseyi sevmek istemez hiçbir şey onları sevindirmez.En iyi ilaç doğayla başbaşa olmalarıdır.Her büyüde olduğu gibi bundada Allahı bol anmak bol dua etmek gerekir.

Büyünün üstüne gitmek her kişi  için mümkün olmayabilir.Çünkü büyüler çeşitli ve etkileride farklıdır.Kişiden kişiye ayrı etki yapar.Kişi imanı irade gücü ve hırsı ile büyüden kurtulabilir.
insana büyük çapta zarar vermek için yada onu yok etmek için yapılan bir büyüdür.
Sabunu çeşitli işlemlerden sonra kullandığınız bir sabunla değiştirilerek, mezara gömülerek, üzerine iğne çivi gibi diğer araçlarda kullanılarak yapılır.

Ülkemizde sıkça tercih edilen büyüdür. Etkili bir büyü olduğu için tercih sebebidir.
Sabun eridiği vakit büyü etkisinde olan kişide erimektedir.Tercih ettikleri yer kuyu dipleri olabilir..

Sizde hemen vadidekizambak.net ile sohbet dünyasındaki en eğlenceli sohbetler etmek için vadinin en güzel chat sunucusu olan vadideki zambak sohbet odalarına buyrun hemen tıklayın. Sohbetteki yernizi hemen alıp doyasıya muhabbet içinde chat yapmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. acele edin ne duruyorsunuz 🙂
images (21)

Büyü Nedir

En İyi Büyüler Nasıl Yapılır

Etkili büyü yaptıracağınız büyünün amacına ve şekline göre farklılık gösterebilir.Güçlü ve kuvvetli büyü vardır. İşte, “BÜYÜ” denilen olay, bir kelime veya cümlenin belirli sayıda ve bazı yan çalışmalarla da desteklenerek okunmasıyla meydana gelen tesirlerdir.

Büyülerde Kullanılan Malzemeler

Büyü Malzemeleri; yapılacak olan büyünün türüne göre farklılıklar göstermektedir.Büyünün amacı değiştikçe kullanılan malzemelerin değişikliği hayret vericidir.Örnek vermek gerekirse;

Papaz büyüsünde hayz kanı kullanılır. Papaz büyüsündeki amaç her ne kadar geri getirme ve kendine çekme amaçlı isede papaz büyüsü karşıdaki insanın sosyal hayatını etkileyecek bir büyü türüdür.

Aşk büyüsünün ise bazı türlerinde mum kullanılır.Muma yapılan çeşitli esmalar neticesinde sevgiliyi geri döndürme ve bağlama işlemleri gerçekleşebilir.

Sonuç olarak yapılan büyünün amacı ile malzemelerinden farklılık (temizlik ve pislik) dikkat çekmektedir.Konu hakkında farklı bilgiler almak için iletişime geçiniz.

Büyü Belirtileri Nelerdir

Başlıca Büyü Belirtileri; Ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, Vesvese halleri. Mesela bazıları evden dışarı çıkıp içeri girse elbisesinin hatta tüm bedenlerinin kirlendiği hissine kapılarak elbiselerini değiştirirler ve banyo yaparlar… Bazılarının derdi problemi de su ile; devamlı banyo yapmak isterler saatlerce banyoda kalırlar, saatlerce ellerini yıkarlar. Kendinizi tanıyamaz durumda olmanız, Gece artarak devam eden sıçrayarak uyanmalar, Uyku esnasında korkma, bağırarak uyanma, Korkunç rüyalar görmeye başlamanız, Rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz, Uykuda yükseklerden atılma-düşme-uçma (sık sık olanlar) Uyku esnasında dişleri gıcırdatmak.. Uyku esnasında terlemek (oda sıcaklığı yada giydiği şeylerle alakalı olmayan hallerde) Boğuluyormuş gibi olmak (boğazını sıkıyorlarmış hissi) Kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz Aşırı yorgunluk, Aşırı Bitkinlik, Ensenizde ağrılar, Kasıklarda ağrı yada şişkinlik.. Saçlarınızda elektriklenmeler olması, Gözlerdeki ağrılar, Gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak, Hastada hep bir tedirginlik, uyuşukluk, tembellik Takip ediliyormuş hissi Yalnızlıktan korkma ve tedirgin olma.. (bazıları da tam tersine yalnızlığı sever ve odalarına kapanırlar, kalabalıklardan hoşlanmazlar) Sabahları uyanınca ellerde kollarda (genelde sol kolda) uyuşma Akşam yatağına yattığında uyuyamama sağa sola dönüp durma, sabaha karşı uykuya dalma, sabahları da uyanıp kalkamama hali.. Ayak tabanlarınızın yanma halleri başlıca belirtilerdir. Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür. Büyülerin etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassastır

Büyücü Kime Denir

Büyü yapan kişiye verilen isimdir. Büyücülük aslında gizli ilimleri tanımaya imkan sağlayan bir sanattır. Büyücü tarafından çağrılan gizli varlıklara (üç harfliler v.b) emir verilek istediklerini gerçekleştirebilirler. Kendilerini bazen gösterirler bazende göstermeyebilirler.Büyücülükde olumlu ve olumsuz olmak üzere iki şekilde büyü yapılış amacı farklılığı göze çarpıyor.

Nasıl Büyücü Olunur

Büyücünün en büyük silahı büyülemedir. Çünkü büyüler bir enerji akışına dayalıdır. Bu enerji insanı ruhsal ve bedensel olarak yönetebilir. Bu yönetim genellikle enerjinin nesnel ve formüllerin transferi şeklinde gerçekleşmektedir. Büyücünün amacı doğanın gücünü organik olarak sahiplenmektir veya bu gücü sonuna kadar kullanmaktır.

Sizde hemen vadidekizambak.net ile sohbet dünyasındaki en eğlenceli sohbetler etmek için vadinin en güzel chat sunucusu olan vadideki zambak sohbet odalarına buyrun hemen tıklayın. Sohbetteki yernizi hemen alıp doyasıya muhabbet içinde chat yapmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. acele edin ne duruyorsunuz 🙂
images (21)