Yeni projeler , yapılandırma çalışmaları ile her geçen gün gelişmekte olan Adana Türkiye ‘ nin yaşanılası ve tatil ve gezi yerleri arasında yer alan önemli şehirlerimizden biridir.

Adana Şehrimiz Hakkında Coğrafi Bilgilendirme :

Adana kentinin bulunduğu Çukurova Deltası, Akdeniz kıyılarından kuzeyde Toros Dağlari’nin yüksek tepelerine uzanır. Yeryüzü şekilleri bakımından farklı iki bölümden oluşur. Güneyde, il alanının yaklaşık %27’sini kaplayan alçak, sıcak ve verimli ovalar yayılır. Bunların başlıcaları, Seyhan, Ceyhan ve Tarsus ırmaklarının yüzyıllardan beri sürüklediği alüvyonlarla oluşan Çukurova Deltası (Adana Ovası olarak bilinir) ve Ceyhan ırmağının açtığı boğaz ile Adana Ovası’ndan ayrılan Ceyhan Ovasıdır. İlin kuzeyi tepelikler, yaylalar ve büyük bir bölümü Toros sistemine bağlı dağlarla kaplı çok engebeli bir bölgedir. İl topraklarının yaklaşık %73’ü kaplayan bu bölümün batısında Karanfildağı (3059 m), Güzeller Tepesi (3461 m) ve il sınırının biraz dışında Demirkazık Tepesi (3756 m) gibi Orta Toros’ların, Aladağlar adıyla bilinen, yer yer sürekli kar ve küçük buzulların görüldüğü en yüksek dorukları yer alır. Doğudaki dağlar, Doğu Toroslar adıyla, Kuzey-Doğu yönünde birbirine koşut ve yer yer 2500 – 3000 m’yi aşan sıralar halinde uzanır. İlin kuzey ve güney bölümleri arasında yer şekillerindeki bu ayrılık iklim, bitki örtüsü, tarım etkinliklerinin niteliği, nüfus yoğunluğu, kentleşme derecesi gibi bir çok konuda farlılıklara yol açar.

Adana ‘ lı Hemşehriler için açılan kaliteli sohbet ortamı Adana Sohbet te sizde yerinizi alın. Kaliteyi ve ayrıcalığı yaşayın.

Onlarca kullanıcıyı bir araya getiren Adana Sohbet size yeni arkadaşlıklar kurabilme , iyi vakit geçirebilme , sorunsuz rahat bir ortamda eğlenebilme olanaklarını sunuyor.

Adana Sohbet Odalarinda , sohbet , muhabbet , bilgi yarışmaları , kaliteli müzik , yeni arkadaşlıklar belkide aşklar sizi bekliyor.